Trinion MRP (1.0.1) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Item
sk: Položka

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: Date
sk: Dátum

en: Number
sk: Číslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Items
sk: Položky

en: Desc
sk: Zostupne

en: Example
sk: Príklad

en: Start date
sk: Dátum od

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Approved
sk: Schválené

en: Production
sk: Produkcia

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu
