Trinion MRP (1.0.1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Action
sl: Akcija

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Number
sl: Številka

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Page
sl: Stran

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Items
sl: Notice

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
