Trinion MRP (1.0.1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Item
sr: Производ

en: Action
sr: Акција

en: Date
sr: Датум

en: Number
sr: Број

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
