Trinion MRP (1.0.1) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Item
sv: Artikel

en: Action
sv: Åtgärd

en: On
sv: På

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Number
sv: Tal

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: All
sv: Alla

en: Active
sv: Aktiv

en: Page
sv: Sida

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Items
sv: Poster

en: Desc
sv: Fallande

en: Example
sv: Exempel

en: Start date
sv: Startdatum

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Approved
sv: Godkänd

en: Production
sv: Produktion

en: Purchase
sv: Köp

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Entity Reference
sv: Objektsreferens
