Trinion MRP (1.0.1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Item
te: అంశం

en: Action
te: చర్య

en: Date
te: తేదీ

en: Number
te: సంఖ్య

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Items
te: అంశాలు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
