Trinion MRP (1.0.1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Item
th: รายการ

en: Action
th: แอคชั่น

en: On
th: เปิด

en: Date
th: วันที่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: Items
th: จำนวน

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: Proceed
th: ดำเนินการ

en: Entity Reference
th: อ้างอิงเอนทิตี
