Trinion MRP (1.0.1) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Item
uk: Елемент

en: Action
uk: Дія

en: On
uk: Увімкнено

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Number
uk: Число

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Default
uk: Базово

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Items
uk: Елементи

en: Desc
uk: Спад

en: Example
uk: Приклад

en: Start date
uk: Початкова дата

en: level
uk: рівень

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Approved
uk: Схвалено

en: Production
uk: Експлуатація

en: Purchase
uk: Купити

en: Proceed
uk: Далі

en: Default value
uk: Базове значення

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: fixed
uk: фіксований

en: Asc
uk: Зрост

en: Entity Reference
uk: Посилання на сутність

en: Print template
uk: Шаблон друку
