Trinion MRP (1.0.1) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Item
ur: شے

en: Action
ur: ایکشن

en: On
ur: آن

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Number
ur: نمبر

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: Active
ur: فعال

en: Page
ur: صفحہ

en: Items
ur: سرخیاں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
