Trinion MRP (1.0.1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Number
af: Getal

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Page
af: Bladsy

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
