Trinion MRP (1.0.1) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Action
am: እርምጃ

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: Active
am: ገባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Default value
am: ነባሪ እሴት
