Trinion MRP (1.0.1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Number
ast: Númberu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Page
ast: Páxina

en: Items
ast: Elementos
