Trinion MRP (1.0.1) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Number
az: Rəqəm

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Items
az: Elementlər

en: Desc
az: azaldın

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: Sort by
az: Sırala

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Entity Reference
az: Entity müraciəti
