Trinion MRP (1.0.1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Item
be: Элемент

en: Action
be: Дзеянне

en: On
be: На

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Number
be: Нумар

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Page
be: Старонка

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Items
be: Элементы

en: Start date
be: Дата пачатку

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Apply
be: Ужыць
