Trinion MRP (1.0.1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Date
bn: তারিখ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: All
bn: সমস্ত

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Items
bn: আইটেমসমূহ
