Trinion MRP (1.0.1) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Approved
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
