Trinion MRP (1.0.1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Date
bs: Datum

en: Number
bs: Broj

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Page
bs: Strana

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Apply
bs: Primjeni
