Trinion MRP (1.0.1) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Item
ca: Element

en: Action
ca: Acció

en: On
ca: Actiu

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Number
ca: Número

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Items
ca: Elements

en: Example
ca: Exemple

en: Start date
ca: Data d'inici

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Approved
ca: Aprovat

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat
