Trinion MRP (1.0.1) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Action
el: Ενέργεια

en: On
el: Ανοικτό

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Number
el: Αριθμός

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Desc
el: Φθί

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Approved
el: Εγκεκριμένο

en: Production
el: Παραγωγή

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
