Trinion MRP (1.0.1) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Action
eo: Ago

en: On
eo: Ŝaltita

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Items
eo: Eroj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
