Trinion MRP (1.0.1) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Item
et: Kirje

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Items
et: Kirjed

en: Desc
et: Kahanev

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Is active
et: Aktiivne

en: Asc
et: Kasvav

en: Entity Reference
et: Olemi viide
