Trinion MRP (1.0.1) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Item
eu: Elementua

en: Action
eu: Ekintza

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Number
eu: Zenbakia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Page
eu: Orria

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Items
eu: Elementuak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Example
eu: Adibide

en: Start date
eu: Hasiera data

en: Approved
eu: Onartuta

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
