Trinion MRP (1.0.1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Action
hy: Գործողություն

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Number
hy: Թիվ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page
hy: Էջ

en: Items
hy: Տարրեր

en: Start date
hy: Մեկնարկի ամսաթիվ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
