Trinion MRP (1.0.1) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Item
is: Hlutur

en: Action
is: Aðgerð

en: On
is: Virkjað

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Number
is: Númer

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: All
is: Allt

en: Active
is: Virkt

en: Page
is: Síða

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Items
is: Hlutir

en: Start date
is: Hefst þann:

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Approved
is: Samþykkt

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
