Trinion MRP (1.0.1) - en to it translation catalogue (28 entries)

en: Value
it: Valore

en: Item
it: Elemento

en: Action
it: Azione

en: On
it: Acceso

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: Number
it: Numero

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Default
it: Predefinito

en: All
it: Tutti

en: Active
it: Attivo

en: Page
it: Pagina

en: Off
it: Spento

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Items
it: Elementi

en: Desc
it: Disc

en: Example
it: Esempio

en: Start date
it: Data iniziale

en: Sort by
it: Ordina per

en: Approved
it: Approvato

en: Production
it: Produzione

en: Purchase
it: Totale ordine

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -
