Trinion MRP (1.0.1) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Item
lt: Elementas

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Number
lt: Skaičius

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Items
lt: Elementai

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Start date
lt: Pradžios data

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Production
lt: Produkcija

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
