Trinion MRP (1.0.1) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Item
lv: Ieraksts

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Number
lv: Skaitlis

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Items
lv: Vienumi

en: Desc
lv: Dilst.

en: Example
lv: Piemērs

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: level
lv: līmenis

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Production
lv: Darba

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
