Trinion MRP (1.0.1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Example
my: ဥပမာ

en: Approved
my: ခွင့်ပြုပြီး

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: - All -
my: - အားလုံး -
