Trinion MRP (1.0.1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Value
ne: मान

en: Item
ne: वस्तु

en: Action
ne: कारवाही

en: On
ne: माथि

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान
