Trinion MRP (1.0.1) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Action
nl: Actie

en: On
nl: Aan

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Number
nl: Getal

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Start date
nl: Begindatum

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Production
nl: Productie

en: Purchase
nl: Kopen

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Is active
nl: Is actief

en: Asc
nl: Oplopend

en: Entity Reference
nl: Referentie naar een entiteit

en: Specification
nl: Specificatie

en: Print template
nl: Print-template
