Trinion MRP (1.0.1) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Item
oc: Element

en: Action
oc: Accion

en: On
oc: Activat

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Number
oc: Nombre

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Default
oc: Per defaut

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Items
oc: Elements

en: Example
oc: Exemple

en: Start date
oc: Data de començament

en: Sort by
oc: Triar per

en: Approved
oc: Aprovat

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
