Trinion MRP (1.0.1) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Item
ru: Элемент

en: Action
ru: Действие

en: On
ru: Вкл

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Number
ru: Число

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Default
ru: По умолчанию

en: All
ru: Все

en: Active
ru: Активно

en: Page
ru: Страница

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Items
ru: Элементы

en: Desc
ru: По убыванию

en: Example
ru: Пример

en: Start date
ru: Дата начала

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Approved
ru: Одобрено

en: Purchase
ru: Покупка

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Is active
ru: Активна

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Entity Reference
ru: Ссылка на сущность

en: Responsible
ru: Ответственный

en: List is empty
ru: Список пуст

en: On page
ru: На странице
