Trinion MRP (1.0.1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Action
sq: Veprimi

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Page
sq: Faqe

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Items
sq: Elementët
