Trinion MRP (1.0.1) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Item
ta: உருப்படி

en: Action
ta: செயல்

en: On
ta: சரி

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Number
ta: எண்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: All
ta: எல்லா

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Page
ta: பக்கம்

en: Off
ta: இல்லை

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Approved
ta: அங்கீகரிக்கப்பட்ட

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
