Trinion MRP (1.0.1) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Item
tr: Öğe

en: Action
tr: Eylem

en: On
tr: Açık

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Number
tr: Sayı

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: All
tr: Tümü

en: Active
tr: Etkin

en: Page
tr: Sayfa

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Items
tr: Öğeler

en: Desc
tr: Azalan

en: Example
tr: Örnek

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Approved
tr: Onaylı

en: Production
tr: Üretim

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Entity Reference
tr: Varlık Referansı
