Trinion MRP (1.0.1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Number
ug: سان

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: All
ug: ھەممە

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Items
ug: تۈرلەر

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
