Trinion reports (1.0.3) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Date
lv: Datums

en: Number
lv: Skaitlis

en: Name
lv: Nosaukums

en: Open
lv: Atvērts

en: Mode
lv: Režīms

en: Customer
lv: Klients

en: Amount
lv: Summa

en: SKU
lv: Kods

en: Paid
lv: Samaksāts

en: Days
lv: Dienas
