Trinion reports (1.0.4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Date
az: Tarix

en: Number
az: Rəqəm

en: Name
az: Ad

en: Open
az: Aç

en: Mode
az: Rejim
