Trinion reports (1.0.4) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Status
be: Статус

en: Date
be: Дата

en: Number
be: Нумар

en: Name
be: Імя

en: Open
be: Адкрыць

en: Mode
be: Лад

en: Days
be: Дні
