Trinion reports (1.0.4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Date
bg: Дата

en: Number
bg: Число

en: Name
bg: Име

en: Open
bg: Отвори

en: Mode
bg: Режим
