Trinion reports (1.0.4) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Date
ca: Data

en: Number
ca: Número

en: Name
ca: Nom

en: Open
ca: Obert

en: Customer
ca: Client

en: Amount
ca: Import

en: Paid
ca: Pagat

en: Days
ca: Dies

en: Due date
ca: Data de venciment

en: Overdue
ca: Endarrerit

en: Sales
ca: Vendes

en: Balances
ca: Balanços
