Trinion reports (1.0.4) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Date
cy: Dyddiad

en: Number
cy: Rhif

en: Name
cy: Enw

en: Open
cy: Ar agor

en: Mode
cy: Modd
