Trinion reports (1.0.4) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Date
da: Dato

en: Number
da: Antal

en: Name
da: Navn

en: Open
da: Åben

en: Mode
da: Tilstand

en: Customer
da: Kunde

en: Amount
da: Beløb

en: Paid
da: Betalt

en: Days
da: Dage

en: Customer name
da: Kundenavn
