Trinion reports (1.0.4) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Date
de: Datum

en: Number
de: Zahl

en: Open
de: Geöffnet

en: Mode
de: Modus

en: Vendor
de: Lieferant

en: Customer
de: Kunde

en: Amount
de: Betrag

en: SKU
de: Artikelnummer (SKU)

en: Paid
de: Bezahlt

en: Days
de: Tage

en: Due date
de: Fälligkeitsdatum

en: Overdue
de: Überfällig

en: Sales
de: Verkäufe

en: Invoice #
de: Rechnung #

en: Division
de: Liga

en: Balances
de: Bilanzen

en: Vendor name
de: Name des Herstellers

en: Warehouse
de: Lager
