Trinion reports (1.0.4) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Number
el: Αριθμός

en: Name
el: Όνομα

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Mode
el: Τρόπος

en: Customer
el: Πελάτης

en: Amount
el: Ποσό

en: SKU
el: Κωδικός

en: Days
el: Ημέρες
