Trinion reports (1.0.4) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Status
es: Estado

en: Date
es: Fecha

en: Number
es: Número

en: Name
es: Nombre

en: Open
es: Abierta

en: Mode
es: Modo

en: Customer
es: Cliente

en: Amount
es: Cantidad

en: SKU
es: Código SKU

en: Paid
es: Pagado

en: Days
es: Días

en: Due date
es: Fecha de vencimiento

en: Sales
es: Ventas

en: Invoice #
es: Factura #

en: Division
es: División
