Trinion reports (1.0.4) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Status
et: Olek

en: Date
et: Kuupäev

en: Name
et: Nimi

en: Open
et: Avatud

en: Mode
et: Viis

en: Customer
et: Klient

en: Amount
et: Kogus

en: SKU
et: Tootekood

en: Customer name
et: Kliendi nimi
