Trinion reports (1.0.4) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Status
fr: État

en: Number
fr: Nombre

en: Name
fr: Nom

en: Open
fr: Ouvert

en: Customer
fr: Client

en: Amount
fr: Montant

en: SKU
fr: Référence

en: Paid
fr: Payant

en: Days
fr: Jours

en: Due date
fr: Date d'échéance

en: Overdue
fr: Arriérés

en: Sales
fr: Ventes

en: Customer name
fr: Nom du client

en: Balances
fr: Soldes
