Trinion reports (1.0.4) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Date
gl: Data

en: Number
gl: Número

en: Name
gl: Nome

en: Open
gl: Aberta

en: Mode
gl: Modo

en: Customer
gl: Cliente

en: Amount
gl: Cantidade

en: SKU
gl: Referencia (SKU)
