Trinion reports (1.0.4) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Date
hr: Datum

en: Number
hr: Broj

en: Name
hr: Naziv

en: Open
hr: Otvoreno

en: Mode
hr: Režim

en: Customer
hr: Kupac

en: Amount
hr: Iznos
