Trinion reports (1.0.4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Number
hy: Թիվ

en: Name
hy: Անուն

en: Open
hy: Բաց

en: Mode
hy: Ռեժիմ
